Analiza Video dla Sportu oraz System Precyzyjnego Rozliczania Mediów

Analiza Video dla Sportu oraz System Precyzyjnego Rozliczania Mediów
23 lipca 2015

Dla jednego z największych ośrodków WOSiR w kraju wdrażamy pierwszy w Polsce system przeznaczony do zaawansowanej analityki video dla sportu wraz z kamerami podwodnymi na basenie olimpijskim oraz System Precyzyjnego Rozliczania Mediów.

Wartość projektu: 435 000,00 PLN

Mobilny System do Analizy Video – pierwszy w Polsce unikatowy system służący do analizy wideo treningów sportowych.

System został wyposażony w zestaw profesjonalnych kamer szybkoklatkowych, w tym kamer do zastosowania pod wodą. Za pomocą technologii wideostreamingu pozwala na pełną diagnostykę układu ruchu, dzięki wnikliwej ocenie jego poszczególnych funkcji oraz wykrywa dysfunkcje do tej pory ukryte.

Kilkanaście najwyższej klasy urządzeń umożliwia inteligentne śledzenie ruchu, analizę, a także interaktywny, wirtualny trening. Ocena wykonanego ruchu klatka po klatce dostępna jest zdalnie na ekranie komputera, umożliwia precyzyjną diagnozę i pomaga zmienić niewłaściwe wzorce ruchowe osoby zaangażowanej w doskonalenie swojej aktywności sportowej.

System można wykorzystać do oceny techniki ruchu w różnych dyscyplinach sportu w warunkach naturalnych i laboratoryjnych, także z wykorzystaniem trenażerów. Służy do analizy postępów oraz wyników, jak również przebiegu każdego treningu dla dyscyplin uprawianych na terenie ośrodka, takich jak: pływanie, jazda konna, strzelectwo, tenis.

 

System Precyzyjnego Rozliczania Mediów - umożliwia kontrolę poboru i rozliczenia energii elektrycznej, cieplnej, zużycia wody zimnej i ciepłej. Dzięki SPRM możemy w łatwy i szybki sposób rozliczyć zużycie mediów przez najemców a także kontrolować i ewentualnie ograniczać zużycie mediów w poszczególnych punktach.

SPRM pozwala nam zaplanować harmonogram automatycznych odczytów liczników i wysyłanie raportów o zużyciu mediów na których widzimy gdzie, w jakiej ilości oraz jaki jest koszt zużytej energii.

W ten sposób możemy obciążać najemców za faktyczne zużycie mediów z których korzystają.